Transport

Realizujemy na dużą skalę przewozy krajowe.  W każdym tygodniu realizujemy dostawy niemal do wszystkich dużych miast na terenie Polski.

Dzięki bardzo zróżnicowanemu taborowi możemy się łatwo dostosować do Państwa potrzeb transportowych oferując zarówno ceny za cały samochód o dowolnej ładowności jak i w opcji doładunku (ładunki drobnicowe).

Oferta firmy Dyna-trans obejmuje bardzo szeroki wachlarz usług w zakresie transportu i logistyki. 

Wszystkie zlecenia realizowane są nowoczesnymi samochodami, spełniającymi najwyższe i najbardziej surowe wymagania Unii Europejskiej, a zatrudniani przez nas pracownicy posiadają ogromne doświadczenie. Dzięki temu właśnie możemy zapewnić najszybszą i najsprawniejszą realizację zleceń!

Wszystkie przewozy dzieł sztuki realizujemy specjalnie przystosowanymi do tego samochodami ze sztywną zabudową typu kontener i izoterma, miękkim zawieszeniem wyściełaną przestrzenią ładunkową oraz specjalnym systemem uchwytów i pasów do zamocowania ładunku. Nasze samochody posiadają klimatyzowana przestrzeń ładunkową z możliwością utrzymania stałej temperatury 20 C oraz stałej wilgotności rzędu 45-55%.